خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / سوپر شارژ و پرخورانی

سوپر شارژ و پرخورانی

دانلود فایل سوپر شارژ و پرخورانی

سوپر شارژ و پرخورانی

 

عنوان فایل : سوپر شارژ و پرخورانی

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

سوپر شارژ و پرخورانی

سوپر شارژ و پرخورانی

حجم فایل : 1.5 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 91 بسم الله الرحمن الرحیم سوپر شارژ و پرخورانی مقدمه سوپرشارژرها توربوشارژرها ساختمان توربین ساختمان کمپرسور مجموعه یاتاقانها روغنکاری سردکن هوا مراجع تعریف پرخورانی super charging وارد ساختن هوا یا مخلوط سوخت و هوا به درون سیلندر موتور با چگالی بیش از فشار هوای محیط که با افزایش نسبی سوخت قابل احتراق بازده نیروی بالقوه را افزایش می دهد . مزایای پرخورانی با توجه به روابط Ni=[Vd. η ch.Qi. η…

 

کد فایل سوپر شارژ و پرخورانی : 682626

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود سوپر شارژ و پرخورانی در کادر زیر کلیک کنید

سوپر شارژ و پرخورانی

مشخصات سوپر شارژ و پرخورانی  با کد فایل 682626  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد سوپر شارژ و پرخورانی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( سوپر شارژ و پرخورانی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *