خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / سوتی های طب نوین

سوتی های طب نوین

دانلود فایل سوتی های طب نوین

سوتی های طب نوین

 

عنوان فایل : سوتی های طب نوین

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

سوتی های طب نوین

سوتی های طب نوین

حجم فایل : 8.0 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 44 سوتی های طب نوین آقای 76 ساله با شکایت درد ناحیه پشت سر و گردندر آزمایش خود چربی و غلظت خون واضح داشت .بعد از تشخیص مزاج و اطمینان از مفید بودن حجامت ، دو نوبت حجامت عام به فاصله 20 روز انجام شد. مقایسه جواب دو آزمایش که به فاصله یک ماه از هم انجام شده اند :تری گلیسیرید خون حدود 60 واحد کاهش یافت و از 247 به 190 یعنی به حد نرمال رسید.هماتوکریت 7% کاهش یافت و از 50% به 43% رسید . هموگلوبین از 6 / 16 به 2 / 14…

 

کد فایل سوتی های طب نوین : 682629

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود سوتی های طب نوین در کادر زیر کلیک کنید

سوتی های طب نوین

مشخصات سوتی های طب نوین  با کد فایل 682629  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد سوتی های طب نوین

  • تذکر : فایل مورد نظر ( سوتی های طب نوین ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *