خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / سونامی چیست وچگونه بوجود می آید؟

سونامی چیست وچگونه بوجود می آید؟

دانلود فایل سونامی چیست وچگونه بوجود می آید؟

سونامی  چیست وچگونه بوجود می آید؟

 

عنوان فایل : سونامی چیست وچگونه بوجود می آید؟

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

سونامی  چیست وچگونه بوجود می آید؟

سونامی چیست وچگونه بوجود می آید؟

حجم فایل : 2.2 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 40 بسم الله الرحمن الرحیم بسم الله الرحمن الرحیم سونامی چیست وچگونه بوجود می آید؟ پدیده ای که ما آن را سونامی (سو- نا- می ) مینامیم یک سری اواج اقیانوسی با طول بسیار بزرگ است که در وهله نخست در اثر زمین لرزه هایی ایجاد میشود که در زیر با نزدیکی بستر اقیانوس رخ میدهند. فورانهای آتشفشانهای زیردریایی و زمین لغزشها هم میتوانند سونامی ایجاد کنند. در اقیانوسهای عمیق اواج سونامی با سرعت بیش از 800…

 

کد فایل سونامی چیست وچگونه بوجود می آید؟ : 682634

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود سونامی چیست وچگونه بوجود می آید؟ در کادر زیر کلیک کنید

سونامی  چیست وچگونه بوجود می آید؟

مشخصات سونامی چیست وچگونه بوجود می آید؟  با کد فایل 682634  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد سونامی چیست وچگونه بوجود می آید؟

  • تذکر : فایل مورد نظر ( سونامی چیست وچگونه بوجود می آید؟ ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *