خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / سیرتکامل برنامه ریزی

سیرتکامل برنامه ریزی

دانلود فایل سیرتکامل برنامه ریزی

سیرتکامل برنامه ریزی

 

عنوان فایل : سیرتکامل برنامه ریزی

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

سیرتکامل برنامه ریزی

سیرتکامل برنامه ریزی

حجم فایل : 2.4 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 98 1 2 برنامه ریزی یکی از مهم ترین و با اولویت ترین ارکان مدیریت می باشد . آثار بجای مانده از زندگی بشر اولیه طی صدها هزار سال پیش نشان می دهد که در هر زمانی برنامه ریزی به نوعی صورت می پذیرفته است . سیرتکامل برنامه ریزی : 3 – از بدوی ترین و ساده ترین فعالیت های گروهی بشر دررفع نیازهای خود( نظیر شکاریا خوشه چینی ) تا جدیدترین و پیچیده ترین فعالیت های اقتصادی ، اجتماعی و صنعتی که عمدتاً از اواخر…

 

کد فایل سیرتکامل برنامه ریزی : 682657

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود سیرتکامل برنامه ریزی در کادر زیر کلیک کنید

سیرتکامل برنامه ریزی

مشخصات سیرتکامل برنامه ریزی  با کد فایل 682657  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد سیرتکامل برنامه ریزی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( سیرتکامل برنامه ریزی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *