خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / رهبری و مدیریت راهبردی

رهبری و مدیریت راهبردی

دانلود فایل رهبری و مدیریت راهبردی

رهبری و مدیریت راهبردی

 

عنوان فایل : رهبری و مدیریت راهبردی

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

رهبری و مدیریت راهبردی

رهبری و مدیریت راهبردی

حجم فایل : 1.2 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 116 1 2 رهبریومدیریت راهبردی 3 فهرست مطالب بخش اول: اصول – مفاهیم و وظایف رهبریبخش دوم: مروری بر مفاهیم- اصول و مراحل مدیریت استراتژیک 4 بخش اول مروری بر مفاهیم – اصول و وظایف رهبری 5 94% مشکلات یک سازمان مربوط به مدیریت آن سازمان می شود. تنها راه نجات از بحران اینست که مدیران ”رهبر“ باشند. نه ترویج بیشتر سخت افزار و تجهیزات و نه دل بستن به منافع حاصل از توسعه سازمان با افزایش سرمایه و نه…

 

کد فایل رهبری و مدیریت راهبردی : 682430

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود رهبری و مدیریت راهبردی در کادر زیر کلیک کنید

رهبری و مدیریت راهبردی

مشخصات رهبری و مدیریت راهبردی  با کد فایل 682430  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد رهبری و مدیریت راهبردی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( رهبری و مدیریت راهبردی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *