خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / ریسک و بازده مورد انتظار

ریسک و بازده مورد انتظار

دانلود فایل ریسک و بازده مورد انتظار

ریسک و بازده مورد انتظار

 

عنوان فایل : ریسک و بازده مورد انتظار

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

ریسک و بازده مورد انتظار

ریسک و بازده مورد انتظار

حجم فایل : 1.2 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 35 1 ریسک و بازده مورد انتظار(risk & required return) 2 مقدمه اساس و بنیان فکری برای سنجش رابطه بین ریسک و بازده در چهارچوبی بنام مدل قیمت گذاری دارایی سرمایه ای بسط و گسترش یافته است . این مدل ابتدا توسط شارپ ، لینتنر ، میلر و مود یگلیانی در دهه 1960 پیشنهاد و توسعه یافت ، سایرین آن را بسط دادند و امروزه پیشرفت و توسعه یافته است . این مدل تحلیل هزینه سرمایه ای و بودجه بندی سرمایه ای در یک موسسه را…

 

کد فایل ریسک و بازده مورد انتظار : 682437

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود ریسک و بازده مورد انتظار در کادر زیر کلیک کنید

ریسک و بازده مورد انتظار

مشخصات ریسک و بازده مورد انتظار  با کد فایل 682437  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد ریسک و بازده مورد انتظار

  • تذکر : فایل مورد نظر ( ریسک و بازده مورد انتظار ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *