خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / زالو درمانی از دیدگاه طب سنتی

زالو درمانی از دیدگاه طب سنتی

دانلود فایل زالو درمانی از دیدگاه طب سنتی

زالو درمانی از دیدگاه طب سنتی

 

عنوان فایل : زالو درمانی از دیدگاه طب سنتی

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

زالو درمانی از دیدگاه طب سنتی

زالو درمانی از دیدگاه طب سنتی

حجم فایل : 2.4 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 16 زالو درمانی از دیدگاه طب سنتی زالو چیست؟ کرم حلقوی است که بدنش از 34 بخش تشکیل شده است. 3 فک یا دندان دارد که شبیه Y است و هنگام چسبیدن به بدن، آنها را وارد پوست می کند که سوزش و درد نسبتا شدیدی دارد که چند دقیقه طول می کشد. هر زالو دارای اندامهای جنسی نر و ماده است اما برای جفتگیری دو زالو به هم می چسبند. هر زالو بعد از 1-2 بار تولید مثل می میرند. نحوه نگهداری زالو: بهترین دما برای نگهداری زالو،…

 

کد فایل زالو درمانی از دیدگاه طب سنتی : 682446

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود زالو درمانی از دیدگاه طب سنتی در کادر زیر کلیک کنید

زالو درمانی از دیدگاه طب سنتی

مشخصات زالو درمانی از دیدگاه طب سنتی  با کد فایل 682446  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد زالو درمانی از دیدگاه طب سنتی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( زالو درمانی از دیدگاه طب سنتی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *