زخم هاي فشاري

دانلود فایل زخم هاي فشاري

زخم هاي فشاري

 

عنوان فایل : زخم هاي فشاري

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

زخم هاي فشاري

زخم هاي فشاري

حجم فایل : 586.0 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 69 بنام خدا زخم هاي فشاري یا pressure ulcers پیشینه ی تاریخی: قدمت زخم و درمان زخم به اندازه عمر بشر است. در سال 1850 تعداد زيادي از دانشمندان به اين نتيجه رسيدند كه زخم فشاري بعلت تاثير فشاري بر پوست ايجاد مي گردد. در گذشته با قانقاريا اشتباه گرفته می شد. اين زخمها به علت بروزمکرر دربيماران بستري درتخت، bedsore نامیده شد. ازآنجائيکه عامل اصلي ايجاد زخم، فشار است واژهpressure ulcer يا زخم فشاري صحيح ترين…

 

کد فایل زخم هاي فشاري : 682457

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود زخم هاي فشاري در کادر زیر کلیک کنید

زخم هاي فشاري

مشخصات زخم هاي فشاري  با کد فایل 682457  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد زخم هاي فشاري

  • تذکر : فایل مورد نظر ( زخم هاي فشاري ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *