خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / زلزله اهر و ورزقان نهايي

زلزله اهر و ورزقان نهايي

دانلود فایل زلزله اهر و ورزقان نهايي

زلزله اهر و ورزقان نهايي

 

عنوان فایل : زلزله اهر و ورزقان نهايي

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

زلزله اهر و ورزقان نهايي

زلزله اهر و ورزقان نهايي

حجم فایل : 12.4 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 44 گزارشي از زلزله اهر- ورزقان- هريس موقعيت زلزله هاي ثبت شده كشور ما ايران با توجه به موقعيت خاص جغرافيایي ،همواره دستخوش بلاياي طبيعي نظير زلزله بوده است. تقریبا تمام بخشهای کشور روی سطوح زلزله خیز قرارگرفته است و به طور میانگین، ایران در هر ده سال با یک فاجعه انسانی روبرو گردیده است. طبق محاسبات احتمال وقوع حداقل یک زلزله با بزرگای بیش از 6 ریشتر در کشور ، در یک دوره ده ساله ، نزدیک به 99%…

 

کد فایل زلزله اهر و ورزقان نهايي : 682459

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود زلزله اهر و ورزقان نهايي در کادر زیر کلیک کنید

زلزله اهر و ورزقان نهايي

مشخصات زلزله اهر و ورزقان نهايي  با کد فایل 682459  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد زلزله اهر و ورزقان نهايي

  • تذکر : فایل مورد نظر ( زلزله اهر و ورزقان نهايي ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *