زلزله

دانلود فایل زلزله

زلزله

 

عنوان فایل : زلزله

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

زلزله

زلزله

حجم فایل : 1.3 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 47 بنام خدا 1 { قرآن كريم } آنگاه كه زمين را بشدت بلرزانند تا مردگان و دفينه ها و گنجها از درون زمين بيرون آيند , آدمي با تعجب گويد , زمين را چه ميشود كه چنين متزلزل است . 2 زلزله : earthquake علم زلزله شناسی از دو واژه یونانی :; Seismosزلزله Logos: :علم 3 زلزله از ديدگاه مردم قديم : زلزله از آغاز پيدايش زمين وجود داشته . بعضي مي پنداشته اند سبب پيدايش زمين لرزه خشم خدايان است و گمان مي كرده اند خدايان با دستهاي…

 

کد فایل زلزله : 682461

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود زلزله در کادر زیر کلیک کنید

زلزله

مشخصات زلزله  با کد فایل 682461  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد زلزله

  • تذکر : فایل مورد نظر ( زلزله ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *