خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / زندگی نامه شاعر سیمین بهبهانی

زندگی نامه شاعر سیمین بهبهانی

دانلود فایل زندگی نامه شاعر سیمین بهبهانی

زندگی نامه شاعر سیمین بهبهانی

 

عنوان فایل : زندگی نامه شاعر سیمین بهبهانی

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

زندگی نامه شاعر سیمین بهبهانی

زندگی نامه شاعر سیمین بهبهانی

حجم فایل : 1.7 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 33 زندگی نامه شاعرسیمین بهبهانی سیمین بهبهانیسیمین خلیلی معروف به سیمین بـِهْبَهانی (زاده۲۸ تیر ۱۳۰۶ تهران – درگذشته ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ تهران)، نویسنده و غزل‌سرای معاصر ایرانی و از بنیان‌گذاران کانون نویسندگان ایران بود. سیمین بهبهانی در طول زندگی‌اش بیش از ۶۰۰ غزل سرود که در ۲۰ کتاب منتشر شده‌اند. شعرهای سیمین بهبهانی موضوعاتی هم‌چون عشق به وطن، زلزله، انقلاب، جنگ، فقر،…

 

کد فایل زندگی نامه شاعر سیمین بهبهانی : 682473

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود زندگی نامه شاعر سیمین بهبهانی در کادر زیر کلیک کنید

زندگی نامه شاعر سیمین بهبهانی

مشخصات زندگی نامه شاعر سیمین بهبهانی  با کد فایل 682473  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد زندگی نامه شاعر سیمین بهبهانی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( زندگی نامه شاعر سیمین بهبهانی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *