خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / ژئومرفولوژی ایران

ژئومرفولوژی ایران

دانلود فایل ژئومرفولوژی ایران

ژئومرفولوژی ایران

 

عنوان فایل : ژئومرفولوژی ایران

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

ژئومرفولوژی ایران

ژئومرفولوژی ایران

حجم فایل : 1.8 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 85 1 ژئومرفولوژی ایران 2 هدف کلی درس هدف اصلی درس ژئومورفولوژی ایران معرفی اشکال عمده ناهمواری در سرزمین ایران و چگونگی تحول آن وروندهای شکل زایی درونی و برونی زمین است. 3 فصل اول کلیات ژئومورفولوژی ایران هدفهای مرحله ای وآموزشیدانشجویان محترم در این فصل ضمن آشنایی با پایگاه زمین ساختی و جغرافیایی ایران بستر های اولیه مورفوتکتونیکی ایران را مورد ارزیابی قرار خواهند داد. 4 واحد های کلان…

 

کد فایل ژئومرفولوژی ایران : 682487

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود ژئومرفولوژی ایران در کادر زیر کلیک کنید

ژئومرفولوژی ایران

مشخصات ژئومرفولوژی ایران  با کد فایل 682487  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد ژئومرفولوژی ایران

  • تذکر : فایل مورد نظر ( ژئومرفولوژی ایران ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *