خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / ساختمان دستگاه های اندازه گیری

ساختمان دستگاه های اندازه گیری

دانلود فایل ساختمان دستگاه های اندازه گیری

ساختمان دستگاه های اندازه گیری

 

عنوان فایل : ساختمان دستگاه های اندازه گیری

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

ساختمان دستگاه های اندازه گیری

ساختمان دستگاه های اندازه گیری

حجم فایل : 1.3 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 46 بنام خدا ساختمان دستگاه های اندازه گیری دستگاه اندازه گیری با قاب گردان و آهن ربای دائمدستگاه اندازه گیری با قاب گردان و آهن ربای دائم در واقع همان گالوانمتر یا میکرو آمپر متر می باشد که جریان های در حد میکرو آمپر را اندازه می گیرد. از گالوانمتر در ساخت ولت متر و آمپر متر استفاده می شود. ساختمان گالوانمتر دآرسونوالشکل دو نمونه از گالوانمتر در زیر نشان داده شده است. درآرسونوال نام فردی…

 

کد فایل ساختمان دستگاه های اندازه گیری : 682505

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود ساختمان دستگاه های اندازه گیری در کادر زیر کلیک کنید

ساختمان دستگاه های اندازه گیری

مشخصات ساختمان دستگاه های اندازه گیری  با کد فایل 682505  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد ساختمان دستگاه های اندازه گیری

  • تذکر : فایل مورد نظر ( ساختمان دستگاه های اندازه گیری ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *