خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / ساختمان كربوهيدرات ها

ساختمان كربوهيدرات ها

دانلود فایل ساختمان كربوهيدرات ها

ساختمان كربوهيدرات ها

 

عنوان فایل : ساختمان كربوهيدرات ها

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

ساختمان كربوهيدرات ها

ساختمان كربوهيدرات ها

حجم فایل : 1.8 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 72 بنام خدا ساختمان كربوهيدرات ها كربوهيدراتها تركيباتي هستند كه داراي گروه كربنيل و چندين گروه هيدروكسيل ميباشند. فرمول اكثر آنها به صورت Cx(H2O)y است.كربوهيدراتها چه از نظر ساختماني و چه از نظر ذخيره اي مهم هستند. كربوهيدراتها به گروه هاي زير تقسيم ميشوند : منوساكاريدها اليگوساكاريدها پلي ساكاريدها منوساكاريدها منوساكاريدها ساده ترين قندها بوده و ميتوان آنها را به عنوان پلي هيدروكسي…

 

کد فایل ساختمان كربوهيدرات ها : 682506

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود ساختمان كربوهيدرات ها در کادر زیر کلیک کنید

ساختمان كربوهيدرات ها

مشخصات ساختمان كربوهيدرات ها  با کد فایل 682506  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد ساختمان كربوهيدرات ها

  • تذکر : فایل مورد نظر ( ساختمان كربوهيدرات ها ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *