خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / ساختمان و ساختار چشم

ساختمان و ساختار چشم

دانلود فایل ساختمان و ساختار چشم

ساختمان و ساختار چشم

 

عنوان فایل : ساختمان و ساختار چشم

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

ساختمان و ساختار چشم

ساختمان و ساختار چشم

حجم فایل : 1.9 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 8 بنام خدا ساختمان و ساختار چشم نگاهي به داخل چشم ها در اين اسلايد قسمت هاي مختلف چشم ها و چگونگي كاركرد آنها براي ديدن دنياي اطراف نشان داده شده است. اجزاي مختلف چشم نقش حياتي در كاركرد سالم آن دارد.پلك ها پلك هاي بالايي و پاييني كره چشم را در برابر اجسام خارجي و نورهاي خيره كننده اي كه مي توانند به چشم ها آسيب برسانند، محافظت مي كند. پلك ها به صورت غير ارادي و در كمتر از چند ثانيه باز و…

 

کد فایل ساختمان و ساختار چشم : 682507

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود ساختمان و ساختار چشم در کادر زیر کلیک کنید

ساختمان و ساختار چشم

مشخصات ساختمان و ساختار چشم  با کد فایل 682507  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد ساختمان و ساختار چشم

  • تذکر : فایل مورد نظر ( ساختمان و ساختار چشم ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *