خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / سانتیاگو کالاتراوا

سانتیاگو کالاتراوا

دانلود فایل سانتیاگو کالاتراوا

سانتیاگو کالاتراوا

 

عنوان فایل : سانتیاگو کالاتراوا

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

سانتیاگو کالاتراوا

سانتیاگو کالاتراوا

حجم فایل : 2.1 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 33 بنام خدا سانتیاگو کالاتراوا سانتیاگو کالاتراوا معمار , هنرمند و مهندس اسپانیایی در 28 جولای 1951 در والنسیا اسپانیا بدنیا آمد . او دوره ابتدایی و متوسطه را در والنسیا گذراند. از هشت سالگی در مدرسه هنر نیز تحصیل می کرد جایی که او اصول طراحی و نقاشی را آموخت . او از دانشگاه تکنیک و معماری والنسیا مدرک معماری خود را دریافت کرد . سپس مدرک فوق لیسانس در شهرسازی خود را از همان دانشگاه دریافت کرد ….

 

کد فایل سانتیاگو کالاتراوا : 682533

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود سانتیاگو کالاتراوا در کادر زیر کلیک کنید

سانتیاگو کالاتراوا

مشخصات سانتیاگو کالاتراوا  با کد فایل 682533  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد سانتیاگو کالاتراوا

  • تذکر : فایل مورد نظر ( سانتیاگو کالاتراوا ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *