خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / راهنمای بالینی هیپرلیپیدمی و HLP

راهنمای بالینی هیپرلیپیدمی و HLP

دانلود فایل راهنمای بالینی هیپرلیپیدمی و HLP

راهنمای بالینی هیپرلیپیدمی و HLP

 

عنوان فایل : راهنمای بالینی هیپرلیپیدمی و HLP

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

راهنمای بالینی هیپرلیپیدمی و HLP

راهنمای بالینی هیپرلیپیدمی و HLP

حجم فایل : 327.3 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 28 بنام خدا راهنمای بالینی هیپرلیپیدمی و HLP بیماریهای قلبی عروقی باعث 1/3 علل مرگ ومیرها در جهان است.LDLبالا مهمترین نقش را در ایجاد آترواسکلروز و بیماریهای عروق کرونر ایفا میکند.کلسترول بالا عامل 7.9% مرگها در دنیاست. در همه افراد بالای 40 سال باید پروفایل چربی شامل LDL, HDL TGوکلسترول توتال به صورت ناشتا اندازه گیری شود.سپس افراد بر اساس میزان خطر ابتلا به CVDطبقه بندی میشوند. طبق دو معیار:عوامل…

 

کد فایل راهنمای بالینی هیپرلیپیدمی و HLP : 682293

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود راهنمای بالینی هیپرلیپیدمی و HLP در کادر زیر کلیک کنید

راهنمای بالینی هیپرلیپیدمی و HLP

مشخصات راهنمای بالینی هیپرلیپیدمی و HLP  با کد فایل 682293  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد راهنمای بالینی هیپرلیپیدمی و HLP

  • تذکر : فایل مورد نظر ( راهنمای بالینی هیپرلیپیدمی و HLP ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *