خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / راهنمای برنامه ریزی المپیاد

راهنمای برنامه ریزی المپیاد

دانلود فایل راهنمای برنامه ریزی المپیاد

راهنمای برنامه ریزی المپیاد

 

عنوان فایل : راهنمای برنامه ریزی المپیاد

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

راهنمای برنامه ریزی المپیاد

راهنمای برنامه ریزی المپیاد

حجم فایل : 2.2 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 35 بنام خدا راهنمای برنامه ریزی المپیاد راهنمای جامع المپیادهای کشوری 1. رشته های المپیاد دانش آموزی2. مراحل المپیاد دانش آموزی3. تعداد شرکت کنندگان و پذیرفته شدگان4. جنسیت شرکت کنندگان و پذیرفته شدگان5. شرایط لازم برای شرکت کنندگان در هرمرحله6. منابع در هر مرحله7. مزایای قبولی در هر مرحله8. برخی چهره های شناخته شده در المپیادها9. ارگان برگزاری و پایگاه های کمکی رشته های المپیاد دانش آموزی…

 

کد فایل راهنمای برنامه ریزی المپیاد : 682294

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود راهنمای برنامه ریزی المپیاد در کادر زیر کلیک کنید

راهنمای برنامه ریزی المپیاد

مشخصات راهنمای برنامه ریزی المپیاد  با کد فایل 682294  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد راهنمای برنامه ریزی المپیاد

  • تذکر : فایل مورد نظر ( راهنمای برنامه ریزی المپیاد ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *