خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / رسیدن به سن تکلیف

رسیدن به سن تکلیف

دانلود فایل رسیدن به سن تکلیف

رسیدن به سن تکلیف

 

عنوان فایل : رسیدن به سن تکلیف

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

رسیدن به سن تکلیف

رسیدن به سن تکلیف

حجم فایل : 2.2 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 24 1 MITRA MORADINIA MD مقدمه: بخش عظيمي از جمعيت جهان را نوجوانان تشكيل مي دهند. 80%نوجوانان در کشورهای درحال توسعه زندگی می کنند.در طول زندگي يك فرد چند واقعه حائز اهميت زياد وجود داردكه مي تواند به عنوان نقاط عطف تلقي شود كه بلوغ يكي از آنهاست. بسياري از مشكلات جسمي و روحي كه در دوران بزرگسالي ايجاد مي شود،برخاسته از كمبودهاي دوران نوجواني است. نوجوانی پل میان کودکی (وابستگی تام ) و یک زندگی…

 

کد فایل رسیدن به سن تکلیف : 682316

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود رسیدن به سن تکلیف در کادر زیر کلیک کنید

رسیدن به سن تکلیف

مشخصات رسیدن به سن تکلیف  با کد فایل 682316  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد رسیدن به سن تکلیف

  • تذکر : فایل مورد نظر ( رسیدن به سن تکلیف ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *