خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / رشد و چرخه زندگی جوجه

رشد و چرخه زندگی جوجه

دانلود فایل رشد و چرخه زندگی جوجه

رشد و چرخه زندگی جوجه

 

عنوان فایل : رشد و چرخه زندگی جوجه

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

رشد و چرخه زندگی جوجه

رشد و چرخه زندگی جوجه

حجم فایل : 1.2 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 30 بنام خدا جانوران رشد میکنندرشد و چرخه زندگی جوجه آسمان و زمین و هرچه در آن، بلکه در عالم وجود است همگی نشانه های قدرت خداوند است دنیای اطراف ما، پر از شگفتی است. یکی از معجزات دنیای ما، به وجود آمدن و رشد یک موجود زنده از چند سلول است. چرخه زندگی جوجه مدت رشد و تشکیل جنین در داخل تخم مرغ تقریبا 21 روز است . این یک تخم یک روزه است. مثل همه تخم مرغ های دیگر. لخته ظریفی که روی زرده شکل گرفته است،…

 

کد فایل رشد و چرخه زندگی جوجه : 682323

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود رشد و چرخه زندگی جوجه در کادر زیر کلیک کنید

رشد و چرخه زندگی جوجه

مشخصات رشد و چرخه زندگی جوجه  با کد فایل 682323  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد رشد و چرخه زندگی جوجه

  • تذکر : فایل مورد نظر ( رشد و چرخه زندگی جوجه ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *