رضايت آگاهانه

دانلود فایل رضايت آگاهانه

رضايت آگاهانه

 

عنوان فایل : رضايت آگاهانه

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

رضايت آگاهانه

رضايت آگاهانه

حجم فایل : 936.6 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 58 بنام خدا رضايت آگاهانه(Informed Consent )  پزشک نوع دوستي که براي آزادي بيمار احترام قائل است و به خود اجازه نمي دهد پيش از اطلاع از ماهيت واهداف درمان اقدامي براي وي انجام دهد. معمولا واژه رضايت آگاهانه تداعي کننده:  فرم بلند و بالاي رضايت جهت عمل جراحي که پشت اطاق عمل از همراه مريض امضاي آنرا مي گيرند .  پزشک محتاطي که براي سلب مسئوليت از خود و درد سرهاي قانوني از بيمار خود پيش از مداخلات…

 

کد فایل رضايت آگاهانه : 682325

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود رضايت آگاهانه در کادر زیر کلیک کنید

رضايت آگاهانه

مشخصات رضايت آگاهانه  با کد فایل 682325  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد رضايت آگاهانه

  • تذکر : فایل مورد نظر ( رضايت آگاهانه ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *