خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / رمز نگاری و رمزگشایی

رمز نگاری و رمزگشایی

دانلود فایل رمز نگاری و رمزگشایی

رمز نگاری و رمزگشایی

 

عنوان فایل : رمز نگاری و رمزگشایی

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

رمز نگاری و رمزگشایی

رمز نگاری و رمزگشایی

حجم فایل : 2.3 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 46 بنام خدا رمز نگاری و رمزگشایی فهرست مطالب تاريخچه رمزنگاریتعاريف و مفاهيم اوليهتکنيکهای رمزکردنرمزهای کلاسيکرمزهای مدرنکانال نهاننتيجه گيری و جمع بندی مطالب 3 ريشه هاي رمزنگاري به 2000 سال قبل از ميلاد برميگردد رمز سزار در 50 سال قبل از ميلاد . . . . رمز چند الفبايي آلبرتي در سال 1467ماشين انيگما در جنگ جهاني دوم 1933-45پروژه لوسيفر توسط IBM در سال 1974ابداع الگوريتم DES در سال 1975رمزنگاري كليد…

 

کد فایل رمز نگاری و رمزگشایی : 682333

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود رمز نگاری و رمزگشایی در کادر زیر کلیک کنید

رمز نگاری و رمزگشایی

مشخصات رمز نگاری و رمزگشایی  با کد فایل 682333  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد رمز نگاری و رمزگشایی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( رمز نگاری و رمزگشایی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *