رنگ درمانی

دانلود فایل رنگ درمانی

رنگ درمانی

 

عنوان فایل : رنگ درمانی

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

رنگ درمانی

رنگ درمانی

حجم فایل : 1.9 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 17 بسم الله الرحمن الرحیم رنگ درماني . رنگ درمانی‌ May-26-2008, 14:58رنگها بر روی حالات رفتاری و روحیات موثرند. در این روش معتقدند که هر عضوی از بدن دارای انرژی مخصوص به خود است و رنگها با این انرژی در بدن ارتباط دارند. به طور مثال رنگ قرمز بر روی توان ما موثر است و محرک و گرم کننده است. آبی، سرد کننده و پاک کننده است و بر روی انرژی های روحانی ما موثر است ورنگ زرد بر روی انرژی فکر ما موثر می‌باشد. …

 

کد فایل رنگ درمانی : 682335

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود رنگ درمانی در کادر زیر کلیک کنید

رنگ درمانی

مشخصات رنگ درمانی  با کد فایل 682335  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد رنگ درمانی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( رنگ درمانی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *