خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / روستای تیتکانلو

روستای تیتکانلو

دانلود فایل روستای تیتکانلو

روستای تیتکانلو

 

عنوان فایل : روستای تیتکانلو

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

روستای تیتکانلو

روستای تیتکانلو

حجم فایل : 10.6 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 50 بسم الله الرحمن الرحیم روستای تیتکانلو موقعیتهای عمومی وخصوصی جغرافیایی روستا موقعیت جغرافیايی، نقش موثری در توسعه روستایی دارد. دریافت و یا ارائه خدمات موردنیاز جمعیت در ارتباط مستقیم با موقعیت جغرافیایی است . موقعیت مراکز روستایی در ارتباط با مراکز بزرگتر و مناطق شهری ، راههای ارتباطی ، مناطق دور افتاده و بن بست ، واقع شدن در مناطق مرزی ، مناطق کوهستانی و صعب العبور در دستیابی به…

 

کد فایل روستای تیتکانلو : 682353

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود روستای تیتکانلو در کادر زیر کلیک کنید

روستای تیتکانلو

مشخصات روستای تیتکانلو  با کد فایل 682353  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد روستای تیتکانلو

  • تذکر : فایل مورد نظر ( روستای تیتکانلو ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *