خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / روش ارزيابي متوازن

روش ارزيابي متوازن

دانلود فایل روش ارزيابي متوازن

روش ارزيابي متوازن

 

عنوان فایل : روش ارزيابي متوازن

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

روش ارزيابي متوازن

روش ارزيابي متوازن

حجم فایل : 283.8 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 81 بنام خدا چارچوب کارت امتیازی متوازن مالیبرای کامیابی در امور مالی باید کدام انتظارات برآورده شود؟ فرآیندهای داخلیبرای راضی کردن سهامداران و … در کدام فرآیندها باید کارآمد شد؟ رشد و یادگیریکدامیک از امکانات و منابع باید تقویت گردند؟ مشتریانبرای رسیدن به آرمانها کدام انتظارات باید برآورده شوند؟ روش ارزيابي متوازن (Balanced Score Card) فلسفه BSC 1- استراتژي محور است .2- ابزاري براي كنترل اجراي…

 

کد فایل روش ارزيابي متوازن : 682359

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود روش ارزيابي متوازن در کادر زیر کلیک کنید

روش ارزيابي متوازن

مشخصات روش ارزيابي متوازن  با کد فایل 682359  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد روش ارزيابي متوازن

  • تذکر : فایل مورد نظر ( روش ارزيابي متوازن ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *