خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / روش تحقیق د رمدیریت

روش تحقیق د رمدیریت

دانلود فایل روش تحقیق د رمدیریت

روش تحقیق د رمدیریت

 

عنوان فایل : روش تحقیق د رمدیریت

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

روش تحقیق د رمدیریت

روش تحقیق د رمدیریت

حجم فایل : 622.2 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 334 بسم الله الرحمان الرحيم نام درس : روش تحقيق در مديريت منبع : مقدمه ای برروش تحقيق در علوم انساني رشته : حسابداری – مديريت (دولتي ، بازرگاني و . . . ) فصل اول – کليات مباحث اين فصل :مباحثي در زمينه شناختديدگاههای شناختيمفهوم و فلسفه تحقيق علميهدف تحقيق علميقواعد تحقيق علميپيشنيازهای تحقيق علميتعاريف علم ،علوم انساني،نظريه، و…..شناخت انواع متغير… و شناخت فرايند تحقيق علمی روش تحقيق در…

 

کد فایل روش تحقیق د رمدیریت : 682361

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود روش تحقیق د رمدیریت در کادر زیر کلیک کنید

روش تحقیق د رمدیریت

مشخصات روش تحقیق د رمدیریت  با کد فایل 682361  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد روش تحقیق د رمدیریت

  • تذکر : فایل مورد نظر ( روش تحقیق د رمدیریت ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *