خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / روش تحقيق پيشرفته

روش تحقيق پيشرفته

دانلود فایل روش تحقيق پيشرفته

روش تحقيق پيشرفته

 

عنوان فایل : روش تحقيق پيشرفته

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

روش تحقيق پيشرفته

روش تحقيق پيشرفته

حجم فایل : 1.0 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 288 بنام خدا روش تحقيق پيشرفته I. Ebrahimzadeh 3 روش تحقيق پيشرفته منابع درسي: 1- چگونه تحقيق كنيم؟ ترجمه ابراهيم زاده، فراهاني وسرمدي (كل كتاب) 2- روشهاي تحقيق در علوم رفتاري تأليف سرمد، بازرگان و حجازي (فصل چهارم)تعدادواحد: 3 (2واحد نظري و 1 واحد عملي) I. Ebrahimzadeh 4 فصل اولتحقيق چيست؟ I. Ebrahimzadeh 5 برداشت شما از تحقيق چيست؟ چگونه به تحقيق نگاه ميكنيد؟چه تعريفي از تحقيق در نظر داريد؟اين جمله را حد اكثر با…

 

کد فایل روش تحقيق پيشرفته : 682364

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود روش تحقيق پيشرفته در کادر زیر کلیک کنید

روش تحقيق پيشرفته

مشخصات روش تحقيق پيشرفته  با کد فایل 682364  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد روش تحقيق پيشرفته

  • تذکر : فایل مورد نظر ( روش تحقيق پيشرفته ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *