خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / روش تدریس پیشرفته

روش تدریس پیشرفته

دانلود فایل روش تدریس پیشرفته

روش تدریس پیشرفته

 

عنوان فایل : روش تدریس پیشرفته

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

روش تدریس پیشرفته

روش تدریس پیشرفته

حجم فایل : 1.0 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 264 بسم الله الرحمن الرحیم روش تدریس پیشرفته تدریس واقعی آموزش نحوه یادگیری به شاگردان است. مارشاویل آموزش: اشتغال علمی فراگیران با فرصتهای یادگیری طر حریزی شده. تدریس واقعی آموزش نحوه یادگیری به شاگردان است. مارشاویل تدریس: لوئیس ومیل معتقدند که تدریس یک کنش انسانی است که برای فرد دیگری انجام می شود. ” در مورد خودآموزی از طریق مواد برنامه ریزی شده، کتاب یا فیلم می توان صحبت کرد ولی…

 

کد فایل روش تدریس پیشرفته : 682365

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود روش تدریس پیشرفته در کادر زیر کلیک کنید

روش تدریس پیشرفته

مشخصات روش تدریس پیشرفته  با کد فایل 682365  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد روش تدریس پیشرفته

  • تذکر : فایل مورد نظر ( روش تدریس پیشرفته ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *