خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / تاثیر ارتفاع بر فعالیت های دوومیدانی

تاثیر ارتفاع بر فعالیت های دوومیدانی

دانلود فایل تاثیر ارتفاع بر فعالیت های دوومیدانی

تاثیر ارتفاع بر فعالیت های دوومیدانی

 

عنوان فایل : تاثیر ارتفاع بر فعالیت های دوومیدانی

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

تاثیر ارتفاع بر فعالیت های دوومیدانی

تاثیر ارتفاع بر فعالیت های دوومیدانی

حجم فایل : 1.5 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 17 1387/9/10 1 1387/9/10 2 فشار جو در سطح دریا برابر با mmHg760و در قله كوه اورست حدود mmHg 250 مي باشد. فشار هوا در روي زمين ثابت نيست. براي مثال: ميانگين فشار جو در كوه اورست، در دي ماه 243 ميليمتر جيوه در خرداد و تيرماه تقريبا برابر با 255 ميليمتر جيوه است.اگر چه فشار جو متفاوت است ، اما در صد گازهاي تنفسي موجود در هوا، از سطح دريا تا ارتفاعات بالا تغيير نمي كند. در هر ارتفاعي هوا شامل: 93/20 درصد اكسيژن، 03/0 در صد…

 

کد فایل تاثیر ارتفاع بر فعالیت های دوومیدانی : 682197

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود تاثیر ارتفاع بر فعالیت های دوومیدانی در کادر زیر کلیک کنید

تاثیر ارتفاع بر فعالیت های دوومیدانی

مشخصات تاثیر ارتفاع بر فعالیت های دوومیدانی  با کد فایل 682197  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد تاثیر ارتفاع بر فعالیت های دوومیدانی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( تاثیر ارتفاع بر فعالیت های دوومیدانی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *