خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / تحقیقی در مورد ابن خلدون و نظریات وی

تحقیقی در مورد ابن خلدون و نظریات وی

دانلود فایل تحقیقی در مورد ابن خلدون و نظریات وی

تحقیقی در مورد ابن خلدون و نظریات وی

 

عنوان فایل : تحقیقی در مورد ابن خلدون و نظریات وی

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

تحقیقی در مورد ابن خلدون و نظریات وی

تحقیقی در مورد ابن خلدون و نظریات وی

حجم فایل : 516.4 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 29 بنام خدا تحقیقی در مورد ابن خلدون و نظریات وی ابن الخلدون عبد الرحمن بن محمد بن خلدون الحضرمي (732- 808هجری) مؤرخ ويعتبر مؤسس علم الإجتماع الحديث ترك تراثا ما زال تأثيره ممتدا حتى اليوم. توفى ابن خلدون في مصر عام 808 وتم دفنه قرب باب النصر بشمال القاهرة. ابن خلـــدون ابن خلدون از نوابغ قرن هشتم هجری می باشد و به حق می توان وی را پدر علم جامعه شناسی و فلسفه تاریخ شمرد . او 500 سال پیش از اگوست…

 

کد فایل تحقیقی در مورد ابن خلدون و نظریات وی : 682233

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود تحقیقی در مورد ابن خلدون و نظریات وی در کادر زیر کلیک کنید

تحقیقی در مورد ابن خلدون و نظریات وی

مشخصات تحقیقی در مورد ابن خلدون و نظریات وی  با کد فایل 682233  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد تحقیقی در مورد ابن خلدون و نظریات وی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( تحقیقی در مورد ابن خلدون و نظریات وی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *