خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / تحلیل ریشه ای خطاها

تحلیل ریشه ای خطاها

دانلود فایل تحلیل ریشه ای خطاها

تحلیل ریشه ای خطاها

 

عنوان فایل : تحلیل ریشه ای خطاها

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

تحلیل ریشه ای خطاها

تحلیل ریشه ای خطاها

حجم فایل : 535.7 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 34 بنام خدا تحلیل ریشه ای خطاها مدیریت خطاها شناسايي خطا تحليل ريشه اي خطا پيشگيري از تكرار با طراحي و اجرای مداخلات به اشتراك گذاري درس ها عواملي كه در وقوع يا نتيجه حادثه به صورت غير مستقيم تاثير گذارند. عواملي كه باعث ايجاد حادثه مي شوند و برطرف كردن اين عوامل باعث جلوگيري وكاهش شانس ايجاد انواع مشابه حوادث در آينده مي شود . عوامل ریشه ای عوامل تأثیر گذار در بروز خطا،حادثه یاواقعه…

 

کد فایل تحلیل ریشه ای خطاها : 682236

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود تحلیل ریشه ای خطاها در کادر زیر کلیک کنید

تحلیل ریشه ای خطاها

مشخصات تحلیل ریشه ای خطاها  با کد فایل 682236  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد تحلیل ریشه ای خطاها

  • تذکر : فایل مورد نظر ( تحلیل ریشه ای خطاها ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *