تحلیل گفتمان

دانلود فایل تحلیل گفتمان

تحلیل گفتمان

 

عنوان فایل : تحلیل گفتمان

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

تحلیل گفتمان

تحلیل گفتمان

حجم فایل : 128.7 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 35 بنام خدا تحلیل گفتمان گفتمان چیست؟ گفتمان در زبان فارسی برابر واژه (discourse) است که ریشه در کلمه لاتین (discourses) به معنای بحث کردن و مکالمه است. در بیان غیر فنی صرفاَ به معنای سخن،گفتار،مکالمه یا گفتگواست که گاه به طور تلویحی بیانگر نوعی هدف آموزشی و تعلیمی نیز هست.در بیان فنی تر، گفتاری در شرح و بسط یک موضوع دریک زمینه علمی و نظری به صورت خطابه یا مقاله است. گفتمان به این مفهوم اولین بار…

 

کد فایل تحلیل گفتمان : 682240

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود تحلیل گفتمان در کادر زیر کلیک کنید

تحلیل گفتمان

مشخصات تحلیل گفتمان  با کد فایل 682240  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد تحلیل گفتمان

  • تذکر : فایل مورد نظر ( تحلیل گفتمان ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *