خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / تحليل يك طرح جديد امضارمز

تحليل يك طرح جديد امضارمز

دانلود فایل تحليل يك طرح جديد امضارمز

تحليل يك طرح جديد امضارمز

 

عنوان فایل : تحليل يك طرح جديد امضارمز

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

تحليل يك طرح جديد امضارمز

تحليل يك طرح جديد امضارمز

حجم فایل : 1.1 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 17 بنام خدا تحليل يك طرح جديد امضارمز 3 مقدمه‌ای بر امضارمز امضارمز در 1997 توسط Zheng پیشنهاد شد. امضا رمز با تركيب توابع رمزنگاري و امضاي ديجيتال در يك گام منطقي تلاش مي‌نمايد تا هزينه محاسبات و سربار ارتباطي را كاهش دهد. در یکی از طرحهای امضارمزی مبتنی بر خم بیضوی كه توسط Zheng پيشنهاد شد، بار محاسباتي در حدود 58% و تعداد بيتهاي لازم براي ارسال در حدود 40% نسبت به طرحهاي امضا-سپس-رمز مبتني بر…

 

کد فایل تحليل يك طرح جديد امضارمز : 682244

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود تحليل يك طرح جديد امضارمز در کادر زیر کلیک کنید

تحليل يك طرح جديد امضارمز

مشخصات تحليل يك طرح جديد امضارمز  با کد فایل 682244  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد تحليل يك طرح جديد امضارمز

  • تذکر : فایل مورد نظر ( تحليل يك طرح جديد امضارمز ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *