خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / تداوم خشكسالي در استان هرمزگان

تداوم خشكسالي در استان هرمزگان

دانلود فایل تداوم خشكسالي در استان هرمزگان

تداوم خشكسالي در استان هرمزگان

 

عنوان فایل : تداوم خشكسالي در استان هرمزگان

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

تداوم خشكسالي در استان هرمزگان

تداوم خشكسالي در استان هرمزگان

حجم فایل : 410.4 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 28 تداوم خشكسالي در استان هرمزگان: آمار بارندگي طي 13 سال گذشته از سال آبي 1378- 1377 لغايت سال آبي 1391- 1390، بيانگر45 درصد كاهش بارندگي نسبت به ميانگين بارش بلند مدت استان مي باشد. تحت اين شرايط علي رغم بارش هاي نسبي حادث شده در برخي از مناطق استان در سال آبي (91-90) تاکنون ميانگين بارندگي در سطح استان نسبت به بلندمدت ، حدود 43% مي باشد و كاهش معادل 57% را نشان مي دهد. تداوم خشكسالي در سال جاري و از طرفي…

 

کد فایل تداوم خشكسالي در استان هرمزگان : 682246

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود تداوم خشكسالي در استان هرمزگان در کادر زیر کلیک کنید

تداوم خشكسالي در استان هرمزگان

مشخصات تداوم خشكسالي در استان هرمزگان  با کد فایل 682246  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد تداوم خشكسالي در استان هرمزگان

  • تذکر : فایل مورد نظر ( تداوم خشكسالي در استان هرمزگان ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *