خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / تدوین سند توسعه فوتبال کشور

تدوین سند توسعه فوتبال کشور

دانلود فایل تدوین سند توسعه فوتبال کشور

تدوین سند توسعه فوتبال کشور

 

عنوان فایل : تدوین سند توسعه فوتبال کشور

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

تدوین سند توسعه فوتبال کشور

تدوین سند توسعه فوتبال کشور

حجم فایل : 273.9 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 56 بنام خدا تدوین سند توسعه فوتبال کشور محورهای این ارائه1. گزارش پیشرفت مطالعات تطبیقی2. ارائه مدل تحلیل وضعیت موجود و مطلوب3. برنامه جمع آوری اطلاعات شرح خدمات گام اول : مطالعه تطبيقي و اسناد مرتبطگام دوم : تدوين چشم انداز توسعه فوتبال كشور و الزامات تحقق آنگام سوم: تحليل وضعيت فوتبال كشور و شكاف با چشم انداز گام چهارم: تدوین راهبرد و برنامه های بلندمدت ، میان مدت و کوتاه مدتگام پنجم…

 

کد فایل تدوین سند توسعه فوتبال کشور : 682249

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود تدوین سند توسعه فوتبال کشور در کادر زیر کلیک کنید

تدوین سند توسعه فوتبال کشور

مشخصات تدوین سند توسعه فوتبال کشور  با کد فایل 682249  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد تدوین سند توسعه فوتبال کشور

  • تذکر : فایل مورد نظر ( تدوین سند توسعه فوتبال کشور ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *