خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / ترومای قفسه سینه

ترومای قفسه سینه

دانلود فایل ترومای قفسه سینه

ترومای قفسه سینه

 

عنوان فایل : ترومای قفسه سینه

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

ترومای قفسه سینه

ترومای قفسه سینه

حجم فایل : 125.4 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 13 بنام خدا ترومای قفسه سینه 1) نافذ : الف- گلوله (High velocity) ب- چاقو (stab wound)2) غیر نافذ : تصادف- سقوط آوار – سقوط از بلندی تقسیم بندی علل تروما ارزیابی بیمار ترومایی 1) Airway (A) : چگونه دهان را باز و تمیز نگه داریم ؟ GCS بیمار چند است ؟ 8آیا بیمار تنفس خودبخودی دارد؟ 2) Breathing (B) : آیا بیمار تنفس خودبخودی دارد ؟ چگونه می توان بیمار با ریسک خطر نارسایی تنفسی را شناسایی نمود؟ جایگاه ABG:Pao2paco2>50 mm/Hg 4>rate>40…

 

کد فایل ترومای قفسه سینه : 682253

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود ترومای قفسه سینه در کادر زیر کلیک کنید

ترومای قفسه سینه

مشخصات ترومای قفسه سینه  با کد فایل 682253  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد ترومای قفسه سینه

  • تذکر : فایل مورد نظر ( ترومای قفسه سینه ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *