خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / تصمیم گیری در مسائل مالی

تصمیم گیری در مسائل مالی

دانلود فایل تصمیم گیری در مسائل مالی

تصمیم گیری در مسائل مالی

 

عنوان فایل : تصمیم گیری در مسائل مالی

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

تصمیم گیری در مسائل مالی

تصمیم گیری در مسائل مالی

حجم فایل : 105.6 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 35 تصمیم گیری در مسائل مالی کارایی بازار سرمایه نقش اصلی بورس اوراق بهادار جذب وهدایت پس اندازها ونقدینگی سرگردان وپراکنده در اقتصاد به سوی مسیرهای بهینه آن است . به گونه ای که منجر به تخصیص بهینه منابع کمیاب مالی شود . اما این مهم منوط به وجود کارایی بازارهای مالی است .در یک بازار کارای مالی وجود اطلاعات کافی در بازار وانعکاس سریع و به موقع آن در مورد قیمت ها مانع از کسب سودهای غیر…

 

کد فایل تصمیم گیری در مسائل مالی : 682258

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود تصمیم گیری در مسائل مالی در کادر زیر کلیک کنید

تصمیم گیری در مسائل مالی

مشخصات تصمیم گیری در مسائل مالی  با کد فایل 682258  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد تصمیم گیری در مسائل مالی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( تصمیم گیری در مسائل مالی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *