خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / تعادل اب و الکترولیت

تعادل اب و الکترولیت

دانلود فایل تعادل اب و الکترولیت

تعادل اب و الکترولیت

 

عنوان فایل : تعادل اب و الکترولیت

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

تعادل اب و الکترولیت

تعادل اب و الکترولیت

حجم فایل : 1.3 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 41 بسم الله الرحمن الرحیم بسم الله الرحمن الرحیم تعادل اب و الکترولیت مقدمه اب ترکیب اصلی مایع کمپارتهای بدن میباشد.درصد نسبی اب بدن بر اساس سن‚ جنس و میزان چربی بدن متفاوت است.T. B. Water=60%B.Weight=600cc/kgICF=400-450cc/kgECF=150-200cc/kgECFشامل پلاسما(cc/kg35-30 ) واینترستیشیال(cc/kg165-120)حجم خون ( cc/kg65-60) که 15% شریانی و 85% وریدی است سایر مواردECF: مایع پلور و پریتوئن ‚ زلالیه‚ عرق ‚ ادرار ‚ لنف و csfاست.پلاسما جزء…

 

کد فایل تعادل اب و الکترولیت : 682262

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود تعادل اب و الکترولیت در کادر زیر کلیک کنید

تعادل اب و الکترولیت

مشخصات تعادل اب و الکترولیت  با کد فایل 682262  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد تعادل اب و الکترولیت

  • تذکر : فایل مورد نظر ( تعادل اب و الکترولیت ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *