خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / نمونه سوالات متن کتاب مطالعات اجتماعی

نمونه سوالات متن کتاب مطالعات اجتماعی

دانلود فایل نمونه سوالات متن کتاب مطالعات اجتماعی

نمونه سوالات متن کتاب مطالعات اجتماعی

 

عنوان فایل : نمونه سوالات متن کتاب مطالعات اجتماعی

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

نمونه سوالات متن کتاب مطالعات اجتماعی

نمونه سوالات متن کتاب مطالعات اجتماعی

حجم فایل : 164.9 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 45 بنام خدا 1 نمونه سوالات متن کتاب مطالعات اجتماعی پایه اول (هفتم) 2 درس 11- خداوند انسان را گرامی آفریده است . ص غ 2- خداوند با آفرینش انسان ،……………….به او عطا کرده است . 3- منظور از حق چیست ؟4- چند نمونه از حقوق طبیعی انسان را نام ببرید ؟5- انسان در طول زندگی با چه کسانی ارتباط برقرار می کند ؟چرا؟6- میان تبعه یک کشور بودن و حقوق افراد چه رابطه ای وجود دارد ؟7- چند نمونه از حقوق خود در خانه و…

 

کد فایل نمونه سوالات متن کتاب مطالعات اجتماعی : 678525

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود نمونه سوالات متن کتاب مطالعات اجتماعی در کادر زیر کلیک کنید

نمونه سوالات متن کتاب مطالعات اجتماعی

مشخصات نمونه سوالات متن کتاب مطالعات اجتماعی  با کد فایل 678525  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد نمونه سوالات متن کتاب مطالعات اجتماعی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( نمونه سوالات متن کتاب مطالعات اجتماعی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *