خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / نمونه سوالات متن مطالعات اجتماعی هفتم

نمونه سوالات متن مطالعات اجتماعی هفتم

دانلود فایل نمونه سوالات متن مطالعات اجتماعی هفتم

نمونه سوالات متن مطالعات اجتماعی هفتم

 

عنوان فایل : نمونه سوالات متن مطالعات اجتماعی هفتم

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

نمونه سوالات متن مطالعات اجتماعی هفتم

نمونه سوالات متن مطالعات اجتماعی هفتم

حجم فایل : 89.5 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 45 بنام خدا نمونه سوالات متن کتاب مطالعات اجتماعی (مدنی ، جغرافیا ، تاریخ )پایه اول (هفتم)دوره اول متوسطه درس 11- خداوند انسان را گرامی آفریده است . ص غ 2- خداوند با آفرینش انسان ،……………….به او عطا کرده است . 3- منظور از حق چیست ؟4- چند نمونه از حقوق طبیعی انسان را نام ببرید ؟5- انسان در طول زندگی با چه کسانی ارتباط برقرار می کند ؟چرا؟6- میان تبعه یک کشور بودن و حقوق افراد چه رابطه ای وجود دارد ؟7-…

 

کد فایل نمونه سوالات متن مطالعات اجتماعی هفتم : 678526

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود نمونه سوالات متن مطالعات اجتماعی هفتم در کادر زیر کلیک کنید

نمونه سوالات متن مطالعات اجتماعی هفتم

مشخصات نمونه سوالات متن مطالعات اجتماعی هفتم  با کد فایل 678526  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد نمونه سوالات متن مطالعات اجتماعی هفتم

  • تذکر : فایل مورد نظر ( نمونه سوالات متن مطالعات اجتماعی هفتم ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *