نوجوانان و بلوغ

دانلود فایل نوجوانان و بلوغ

نوجوانان  و بلوغ

 

عنوان فایل : نوجوانان و بلوغ

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

نوجوانان  و بلوغ

نوجوانان و بلوغ

حجم فایل : 320.6 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 51 بنام خدا نوجوانان و بلوغ نوجواني چیست؟ نوجواني چیست؟ يك مرحله رشدي بين كودكي و بزرگسالي است.مرحله گذر از وابستگي بسمت استقلال، خود مختاري و پختگي است.نوجوان از سمت خانواده به سمت گروه همتا ها حركت مي كند…. چالش هاي نوجواني مهمترين چالش هاي نوجواني:بيولوژيكشناختياجتماعياخلاقي و مذهبي تغییرات فیزیکی این تغییرات فیزیکی و هیجانی که به واسطه ترشح هورمونها صورت می گیرد:افزایش رشد…

 

کد فایل نوجوانان و بلوغ : 678529

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود نوجوانان و بلوغ در کادر زیر کلیک کنید

نوجوانان  و بلوغ

مشخصات نوجوانان و بلوغ  با کد فایل 678529  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد نوجوانان و بلوغ

  • تذکر : فایل مورد نظر ( نوجوانان و بلوغ ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *