نوروفیدبک

دانلود فایل نوروفیدبک

نوروفیدبک

 

عنوان فایل : نوروفیدبک

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

نوروفیدبک

نوروفیدبک

حجم فایل : 70.2 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 30 بنام خدا نوروفیدبک (Neurofeedback) ترجمــه لفظ به لفـــظ نوروفیدبـــــک (Neurofeedback) می‌شود «بازخورد عصبی». نوروفیدبک روشی است که در آن فعالیت‌های مغزی شما را به شما نشان می‌دهند و از شما می‌خواهند که با تمرکز بر ذهن خوداین فعالیت‌ها را اصلاح کنید تا مشکلاتتان رفع شود. نوروفیدبک فرزند خلف بیوفیدبک (بازخورد زیستی) است؛ روش ساده‌ای که در آن میزان فعالیت‌های بدنی مشکل‌دار…

 

کد فایل نوروفیدبک : 678533

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود نوروفیدبک در کادر زیر کلیک کنید

نوروفیدبک

مشخصات نوروفیدبک  با کد فایل 678533  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد نوروفیدبک

  • تذکر : فایل مورد نظر ( نوروفیدبک ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *