خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / وارسی و اعتبارسنجی

وارسی و اعتبارسنجی

دانلود فایل وارسی و اعتبارسنجی

وارسی و اعتبارسنجی

 

عنوان فایل : وارسی و اعتبارسنجی

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

وارسی و اعتبارسنجی

وارسی و اعتبارسنجی

حجم فایل : 289.3 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 21 فصل ۲۲ کتاب سامرویل وارسی و اعتبارسنجی اهداف كلي: هدف این فصل معرفی وارسی و اعتبارسنجی با تأکید برتکنیک های وارسی ایستا است. فرق بین وارسی واعتبارسنجی نرم افزار. آشنایی با بازرسی های برنامه به عنوان روشی برای کشف نقص ها . Verification & Validation در این فصل موارد زیر درک خواهد شد: وارسی: آیا محصول درستی را می سازیم؟ نقش وارسی این است که بررسی کند آیا نرم افرار از مشخصاتش پیروی می کند. …

 

کد فایل وارسی و اعتبارسنجی : 678554

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود وارسی و اعتبارسنجی در کادر زیر کلیک کنید

وارسی و اعتبارسنجی

مشخصات وارسی و اعتبارسنجی  با کد فایل 678554  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد وارسی و اعتبارسنجی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( وارسی و اعتبارسنجی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *