خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / نقش مواد معدني در فعاليت هاي ورزشي

نقش مواد معدني در فعاليت هاي ورزشي

دانلود فایل نقش مواد معدني در فعاليت هاي ورزشي

نقش مواد معدني در فعاليت هاي ورزشي

 

عنوان فایل : نقش مواد معدني در فعاليت هاي ورزشي

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

نقش مواد معدني در فعاليت هاي ورزشي

نقش مواد معدني در فعاليت هاي ورزشي

حجم فایل : 160.3 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 15 نقش مواد معدني در فعاليت هاي ورزشي تعريف:مواد معدني ،يكي از 6 ماده مغذي مورد نياز انسان هستند.فاقد انرژيميباشند اما در متابوليسم توليد انرژي در بدن نقش دارند.مواد معدني يااملاح وظايف متعددي در بدن به عهده دارند.در رشد و نمو،استحكام استخوانها و دندان ها،انقباض عضلاني،فعاليت آنزيم ها و…….. نقش دارند.تقسيم بندي:- مواد معدني عمده (Macronutrients)بيش ازmg/day 100 مورد نياز هستند….

 

کد فایل نقش مواد معدني در فعاليت هاي ورزشي : 678478

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود نقش مواد معدني در فعاليت هاي ورزشي در کادر زیر کلیک کنید

نقش مواد معدني در فعاليت هاي ورزشي

مشخصات نقش مواد معدني در فعاليت هاي ورزشي  با کد فایل 678478  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد نقش مواد معدني در فعاليت هاي ورزشي

  • تذکر : فایل مورد نظر ( نقش مواد معدني در فعاليت هاي ورزشي ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *