خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / نقش ورزش و فواید آن در افراد معلول

نقش ورزش و فواید آن در افراد معلول

دانلود فایل نقش ورزش و فواید آن در افراد معلول

نقش ورزش و فواید آن در افراد معلول

 

عنوان فایل : نقش ورزش و فواید آن در افراد معلول

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

نقش ورزش و فواید آن در افراد معلول

نقش ورزش و فواید آن در افراد معلول

حجم فایل : 75.9 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 22 نقش ورزش و فواید آن در افراد معلول ورزش نقش كليدي را در زندگي و ارتباطات  اجتماعي افراد معلول ، همانند افراد غير معلول ايفا مينمايد . ورزش تمام شكلهاي فعاليت فيزيكي را در بر مي گيرد و شامل بازي ، تفريح ، ورزش سازمان يافته ، غير رسمي يا ورزش رقابتي و ورزش محلي يا بازيهايي كه به برازندگي اندام ، آرامش فكري و رواني كمك مي كند . در سه دهه گذشته ، تلاشها در عرصه ورزش معلولين و فعاليت مناسب…

 

کد فایل نقش ورزش و فواید آن در افراد معلول : 678480

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود نقش ورزش و فواید آن در افراد معلول در کادر زیر کلیک کنید

نقش ورزش و فواید آن در افراد معلول

مشخصات نقش ورزش و فواید آن در افراد معلول  با کد فایل 678480  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد نقش ورزش و فواید آن در افراد معلول

  • تذکر : فایل مورد نظر ( نقش ورزش و فواید آن در افراد معلول ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *