خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / نكات لازم در دوشيدن شير

نكات لازم در دوشيدن شير

دانلود فایل نكات لازم در دوشيدن شير

نكات لازم در دوشيدن شير

 

عنوان فایل : نكات لازم در دوشيدن شير

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

نكات لازم در دوشيدن شير

نكات لازم در دوشيدن شير

حجم فایل : 691.3 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 31 1 نكات لازم در دوشيدن شيربراي دوشيدن شير دستها و ظروف بايد كاملا پاكيزه باشند . استفاده از ظروف پلاستيكي براي جمع آوري و ذخيره شير بهتر از ظروف شيشه اي است .شير دوشيده شده در شرايط خوب بعلت دارا بودن عوامل ضد عفونت قابل نگهداري است . ميكروبها در شير دوشيده شده براي حداقل 8 ساعت در خارج از يخچال شروع به رشد نمي كنند .شير دوشيده شده تا 24 ساعت در يخچال ، 3 ماه در فريزرهاي خانگي ، و 6 تا 12 ماه در…

 

کد فایل نكات لازم در دوشيدن شير : 678492

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود نكات لازم در دوشيدن شير در کادر زیر کلیک کنید

نكات لازم در دوشيدن شير

مشخصات نكات لازم در دوشيدن شير  با کد فایل 678492  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد نكات لازم در دوشيدن شير

  • تذکر : فایل مورد نظر ( نكات لازم در دوشيدن شير ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *