خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / میکروارگانیسم ها

میکروارگانیسم ها

دانلود فایل میکروارگانیسم ها

میکروارگانیسم ها

 

عنوان فایل : میکروارگانیسم ها

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

میکروارگانیسم ها

میکروارگانیسم ها

حجم فایل : 103.1 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 22 به نام خداوند مهربان * دستاورد هاي عملي مهندسي ژنتيك در بيوتكنولوژي1)‌ پروتئين هاي پستانداران برخي پروتئين هاي پستانداران داراي اهميت تجارتي و پزشكي هستند . توليد تجارتي پروتئين هاي انساني به وسيله ي استخراج مستقيم از مايعات يا بافت هاي بدن ، كاري پيچيده و گران و يا غير ممكن مي باشد ، اما با كلون كردن ژن مي توان آن ها را از باكتري ها توليد كرد . * انسولين انساني يكي از جالب ترين مثال…

 

کد فایل میکروارگانیسم ها : 678342

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود میکروارگانیسم ها در کادر زیر کلیک کنید

میکروارگانیسم ها

مشخصات میکروارگانیسم ها  با کد فایل 678342  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد میکروارگانیسم ها

  • تذکر : فایل مورد نظر ( میکروارگانیسم ها ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *