خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / كارت هوشمند چيست وچگونه كار مي‌كند؟

كارت هوشمند چيست وچگونه كار مي‌كند؟

دانلود فایل كارت هوشمند چيست وچگونه كار مي‌كند؟

كارت هوشمند چيست وچگونه كار مي‌كند؟

 

عنوان فایل : كارت هوشمند چيست وچگونه كار مي‌كند؟

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

كارت هوشمند چيست وچگونه كار مي‌كند؟

كارت هوشمند چيست وچگونه كار مي‌كند؟

حجم فایل : 632.5 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 36 كارت هوشمند چيست وچگونه كار مي‌كند؟ يك كارت هوشمند از نظر اندازه شبيه به كارت‌هاي اعتباري پلاستيكي كه يك تراشه در آن كار گذاشته شده است مي‌باشد. قرار دادن يك تراشه در كارت به جاي نوار مغناطيسي، آن را تبديل به يك كارت هوشمند با قدرت سرويس‌دهي در مصارف گوناگون مي‌نمايد. اين كارت‌ها به دليل دارا بودن تراشه، داراي قابليت پردازش بوده و میتواند اطلاعات داخلی خود را برای کاربر…

 

کد فایل كارت هوشمند چيست وچگونه كار مي‌كند؟ : 677698

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود كارت هوشمند چيست وچگونه كار مي‌كند؟ در کادر زیر کلیک کنید

كارت هوشمند چيست وچگونه كار مي‌كند؟

مشخصات كارت هوشمند چيست وچگونه كار مي‌كند؟  با کد فایل 677698  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد كارت هوشمند چيست وچگونه كار مي‌كند؟

  • تذکر : فایل مورد نظر ( كارت هوشمند چيست وچگونه كار مي‌كند؟ ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *