كاندوم

دانلود فایل كاندوم

كاندوم

 

عنوان فایل : كاندوم

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

كاندوم

كاندوم

حجم فایل : 414.2 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 18 به نام خدا كاندوم كاندوم چیست؟ وسیله پيشگيري از بارداري از جنس لاتكس است. تنها وسيله اي است كه از بيماري هاي مقاربتي نيز جلوگيري مي كند. وضعیت استفاده از كاندوم در کشور در صد استفاده کننده از کاندوم (IMES) دريافت كاندوم به تفكيك بخش دولتي و خصوصي (IMES) دريافت كاندوم از بخش دولتي به تفكيك شهر و روستا (IMES) قراص مصرفی در استان مرکزی در سال های 87-84 مکانیسم عمل جلوگيري از ريختن مايع مني به داخل…

 

کد فایل كاندوم : 677706

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود كاندوم در کادر زیر کلیک کنید

كاندوم

مشخصات كاندوم  با کد فایل 677706  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد كاندوم

  • تذکر : فایل مورد نظر ( كاندوم ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *