خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / كدگذاري سقطها در ICD 10

كدگذاري سقطها در ICD 10

دانلود فایل كدگذاري سقطها در ICD 10

كدگذاري سقطها در ICD 10

 

عنوان فایل : كدگذاري سقطها در ICD 10

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

كدگذاري سقطها در ICD 10

كدگذاري سقطها در ICD 10

حجم فایل : 95.5 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 19 كدگذاري سقطها در ICD-10Pregnancy with ABORTIVE outcome (o00-o08) سقطتعريف :سقط عبارتست از دفع خودبخودي (expulsion ) يا دفع با دخالت ( extraction) همه يا بخشي از محصولات حاملگي (جفت ، پرده ها با يا بدون جنين زنده يا مرده ) قبل از اينکه جنين براي زنده ماندن در خارج رحم به اندازه کافي تکامل پيدا يافته باشد ، يعني قبل از هفته 20 حاملگي بر اساس LMP و يا جنين کمتر از 500 گرم . تقسيم بندي : بر اساس  علت :الف. سقط خودبخود(Spontaneous Abortion) :…

 

کد فایل كدگذاري سقطها در ICD 10 : 677708

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود كدگذاري سقطها در ICD 10 در کادر زیر کلیک کنید

كدگذاري سقطها در ICD 10

مشخصات كدگذاري سقطها در ICD 10  با کد فایل 677708  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد كدگذاري سقطها در ICD 10

  • تذکر : فایل مورد نظر ( كدگذاري سقطها در ICD 10 ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *